O mně

V roce 2004 jsem dokončila studium na fakultě Strojního inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně.

Mám více než 15 let praktických zkušeností na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové vedoucí, programové vedoucí, ale také vedoucí skupiny 15 inženýrů z různých technických oborů.

Při vedení projektů jsem se soustředila na zavádění nových postupů a změn existujících, zlepšení spolupráce mezi odděleními, ale také mezinárodní spolupráci mezi pobočkami. Bohaté zkušenosti mám se zaváděním nových produktů do výroby a optimalizace řízení toku materiálu, přesouvání výroby mezi pobočkami i do externích firem a mnoho dalšího.

Za svoji dosavadní praxi jsem samostatně vedla desítky projektů různé velikosti, pomáhala ostatním vést vlastní projekty a zaváděla jsem nespočet změn do denní činnosti podniků.

Umím používat nástroje pro usnadnění řízení diskusí, pro řízení výrobních operací, například z kategorie Lean. Znám a umím použít metodiky pro řízení projektů, například DMAIC. Vše, s čím mám praktické zkušenosti můžete najít v nabídce mých školení.

Pracovala jsem pro výrobní společnosti FEI Czech Republic, ADC, Andrew Telecommunications nebo Bosch.

Jsem milovnice knih, které mi nabízí  nejen zábavu, ale také širší pohled na oblasti, ve kterých se pohybuji.

Stále se vzdělávám a vyhledávám informace o tématech řízení projektů a používání souvisejících metod a nástrojů.

Vyhledávám ale také knihy, které se zabývají seberozvojem a mezilidskou komunikací. Když jsou témata jednoduše vysvětlena, tak mne to nejen baví, ale také pomáhá lépe vyhodnotit situaci a snáze porozumět potřebám ostatních.

A jestli jste ještě pořád zvědaví, kdo jsem a co umím, tak zavítejte na můj profesní profil na Linkedin.